Okna

Najlepsze okna dla Twojego domu

Jesteśmy dystrybutorem takich firm jak Oknoplast, WnD, Alston, Magura. Nasi partnerzy są producentami najlepszych okien dostępnych na Polskim rynku. Swoją współpracę z firmą Oknoplast rozpoczeliśmy od Nagrody "Debiut roku 2015", od tamtego czasu nie zwalniamy tempa i realizujemy swoją misję, którą jest dostarczanie naszym Klientom wysokiej jakości okien. Oferujemy szeroką game okien, które dostarczamy na terenie całego Podkarpacia. 

WINERGETIC PREMIUM

WINERGETIC PREMIUM

Gwarancja niskich strat energii cieplnej, a tym samym obniżone koszty ogrzewania budynku.

Zobacz okno

Zostaniesz przeniesiony na stronę producenta

WINERGETIC PREMIUM PASSIVE

WINERGETIC PREMIUM PASSIVE 

Wzmocnienine termicznie oraz trzykomorowy pakiet szybowym spełniaja wymogi budynków pasywnych.

Zobacz okno

Zostaniesz przeniesiony na stronę producenta

WINERGETIC PREMIUM PASSIVE

WINERGETIC STANDARD

Okna dla tych, którzy oczekują ponadczasowej klasy i w codziennym użytkowaniu doceniają komfort.

Zobacz okno

Zostaniesz przeniesiony na stronę producenta

Pixel oknoplast Rzeszów

PRISMATIC

System powstał z myślą o osobach doceniających klasyczną formę profilu oraz wysokie parametry izolacji termicznej okna.

Zobacz okno

Zostaniesz przeniesiony na stronę producenta

Pixel - Oknoplast Rzeszów okna

PIXEL

Doskonałe połączenie elegancji, estetyki i nowoczesnych technologii.

Zobacz okno

Zostaniesz przeniesiony na stronę producenta


Katalog marki WND

Zapoznaj się z bogatą ofertą okien marki WND!

Odwiedź stronę producenta

Sześć powodów, żeby wybrać okna marki OKNOPLAST

Wybór dobrego okna jest bardzo ważny. Dlatego zanim zdecydujesz się na zakup odpowiedniego okna, zadzwoń do nas. Nasi konsultanci doradzą jakie okna będa najlepsze dla Twojego domu.

Energooszczędność

Nowoczesne technologie i rozwiązania architektoniczne, pozwalają oszczędzać energię i dbać środowisko naturalne, jak również zapewniają nam niskie rachunki za ogrzewanie.

Estetyka

Bogata oferta profili, szeroka gama kolorów, w tym drewnopodobnych i dodatków okiennych, a przede wszystkim precyzja wykonania – to elementy, które sprawiają, że okna OKNOPLAST wyróżniają się wyglądem i najwyższym stopniem estetyki, stając się prawdziwą wizytówką budynku

Antywłamaniowość

Marka OKNOPLAST to synonim bezpiecznego domu. Firma oferuje szereg rozwiązań oraz zabezpieczeń zapewniających podwyższoną ochronę przed włamaniem

Wysoka trwałość połączona z jakością

Najwyższej jakości komponenty, zautomatyzowany park maszynowy, a przede wszystkim wykwalifikowana załoga to gwarancja najwyższej jakości produktów OKNOPLAST. Dzięki stosowaniu nowoczesnych technologii oraz współpracy z renomowanymi europejskimi dostawcami komponentów, firma nieustannie podnosi jakość swojej oferty.

Dobra izolacja akustyczna

Okno może zapewnić skuteczną ochronę przed hałasem z zewnątrz, czyniąc z domu oazę spokoju, do której chętnie wrócimy po męczącym dniu pracy. Najważniejszy jest współczynnik RW, który informuje o tym, jak okno izoluje pomieszczenie od dźwięków pochodzących z zewnątrz budynku.

Wentylacja

Skuteczna wentylacja pomieszczeń jest niezbędna dla zdrowia i komfortu domowników. Dzięki niej unikamy nadmiernego gromadzenia się nagrzanego, wilgotnego i zanieczyszczonego powietrza oraz mamy stały dostęp do jego świeżych zasobów. OKNOPLAST w trosce o odpowiednią regulację powietrza proponuje następujące elementy stolarki wspomagające wentylacje. Wiele z nich znajduje się już w standardzie wyposażenia.

Zapewniamy transport

Dla każdego Klienta oferujemy transport zakupionych w naszej firmie okien w atrakcyjej, indywidualnej cenie!