Drzwi wewnętrzne

Najlepsze drzwi pokojowe dla Twojego domu

Jesteśmy firmą zajmująca się dystrybucją drzwi w Rzeszowie. Oferujemy Sprzedażą i montaż drzwi na terenie Rzeszowa i okolic. Salon Drzwi Rzeszów zaprasza wszystkich chętnych do wizyty pod adrese Al. Sikorskiego 45D/4 w Rzeszowie. Nasz salon jest otwarty od poniedziału do piątku w godzinach 9:00 - 17:00, a w sobotę od 09:00 - 13:00. Jeśli nie mogą Państwo odwiedzić nas w naszym salonie, zapraszamy do kontaktu telefonicznego i umówienia się na darmową wycenę z naszym sprzedawcą.

FERDO - dystrybutor drzwi Asilo w Rzeszowie

ASILO

Asilo to specjalny rodzaj drzwi wewnętrznych, zwanych również fornirowanymi. Ich wykonanie przebiega etapami, przez co końcowy efekt jest najwyższej klasy i spełnia wszelkie wymagania.

Pobierz katalog PDF   Dowiedz się więcej
FERDO - dystrybutor drzwi Entra w Rzeszowie

ENTRA

Drzwi Entra to połączenie dwóch nowatorskich aspektów: idei drzwi ukrytych z możliwością stosowania niezliczonej ilości materiałów wykończeniowych - takich jak panele szklane czy beton wykończeniowy.

Przeglądaj katalog

Zostaniesz przeniesiony na stronę producenta

FERDO - dystrybutor drzwi Voster w Rzeszowie

VOSTER

Firma jest znaczącym producentem stolarki drzwiowej ze specjalizacją w skrzydłach płytowych, a skrzydła ramowe Voster cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

Pobierz katalog PDF
FERDO - dystrybutor drzwi Ciosmak w Rzeszowie

CIOSMAK

Naturalne drzwi drewniane marki Ciosmak sprawdzą się w tradycyjnym wnętrzu. Ze względu na naturalny charakter oklein istnieje możliwość występowania różnych odcieni i usłojenia. 

Przeglądaj katalog

Zostaniesz przeniesiony na stronę producenta

FERDO - dystrybutor drzwi Agmar w Rzeszowie

AGMAR

W naszej ofercie handlowej znjadują się drzwi wewnętrzne produkowane przez firmę Agmar.Producent stara się spełnić oczekiwania Klienta, oferując wyroby w szerokiej palecie kolorów i wzorów.

Pobierz katalog PDF
FERDO - dystrybutor drzwi Erkado w Rzeszowie

ERKADO

Nasza firma dysponuje bogatą ofertą handlową producenta drzwi wewnętrznych oraz wewnętrznych płytowych w technologii STANDARD i SOFT, ramiakowych STILE oraz drzwi hybrydowych TWIN - firmy ERKADO.

Pobierz katalog PDF
FERDO - dystrybutor drzwi Porta w Rzeszowie

PORTA

W naszej ofercie handlowej znjadują się drzwi wewnętrzne produkowane przez firmę Porta Drzwi. Popularna marka skrzydeł drzwiowych wewnętrznych oraz zewnętrznych.

Pobierz katalog PDF

tickWiadomość wysłana!

W ciągu kliku najbliższych minut jeden z naszych Ekspertów skontakuje się z Państwem telefonicznie bądź mailowo, zgodnie z danymi podanymi w formularzu.

W przypadku, gdy Państwa zgłoszenie zostało wysłane po godzinach pracy sklepu Ferdo, nasz Ekspert skontaktuje się z Państwem w najbliższym dniu roboczym.

Do czasu kontaktu ze strony sklepu Ferdo, zachęcamy się do zapoznania z naszą ofertą!