Drzwi wewnętrzne

Najlepsze drzwi pokojowe dla Twojego domu

Jesteśmy firmą zajmująca sie dystrybucją, sprzedażą i montażem drzwi Voster, Ciosmak, Agmar oraz drzwi Erkado. Zapraszamy wszystkich chętnych do wizyty w naszym salonie przy Al. Sikorskiego 45D/4 w Rzeszowie. Nasz salon jest otwarty od poniedziału do piątku w godzinach 9:00 - 17:00, a w sobotę od 09:00 - 13:00. Jeśli nie mogą Państwo odwiedzić nas w naszym salonie, zapraszamy do kontaktu telefonicznego i umówienia się na darmową wycenę z naszym sprzedawcą.


ASILO

Asilo to specjalny rodzaj drzwi wewnętrznych, zwanych również fornirowanymi. Ich wykonanie przebiega etapami, przez co końcowy efekt jest najwyższej klasy i spełnia wszelkie wymagania.

Pobierz katalog PDF   Dowiedz się więcej

ENTRA

Drzwi Entra to połączenie dwóch nowatorskich aspektów: idei drzwi ukrytych z możliwością stosowania niezliczonej ilości materiałów wykończeniowych - takich jak panele szklane czy beton wykończeniowy.

Pobierz katalog PDF

VOSTER

Firma jest znaczącym producentem stolarki drzwiowej ze specjalizacją w skrzydłach płytowych, a skrzydła ramowe Voster cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

Pobierz katalog PDF

CIOSMAK

Naturalne drzwi drewniane marki Ciosmak sprawdzą się w tradycyjnym wnętrzu. Ze względu na naturalny charakter oklein istnieje możliwość występowania różnych odcieni i usłojenia. 

Pobierz katalog PDF

AGMAR

W naszej ofercie handlowej znjadują się drzwi wewnętrzne produkowane przez firmę Agmar.Producent stara się spełnić oczekiwania Klienta, oferując wyroby w szerokiej palecie kolorów i wzorów.

Pobierz katalog PDF

ERKADO

Nasza firma dysponuje bogatą ofertą handlową producenta drzwi wewnętrznych oraz wewnętrznych płytowych w technologii STANDARD i SOFT, ramiakowych STILE oraz drzwi hybrydowych TWIN - firmy ERKADO.

Pobierz katalog PDF

PORTA

W naszej ofercie handlowej znjadują się drzwi wewnętrzne produkowane przez firmę Porta Drzwi. Popularna marka skrzydeł drzwiowych wewnętrznych oraz zewnętrznych.

Pobierz katalog PDF

Zmiana trybu pracy!

W związku z wprowadzeniem stanu epidemicznego na terenie kraju, nasza firma akutalnie zmieniła tryb pracy

Więcej informacji znajdą Państwo na dedykowanej stronie www.ferdo.pl/komunikat lub klikając na przycisk Więcej informacji poniżej:

WIĘCEJ INFORMACJI