Drzwi zewnętrzne

Najlepsze drzwi wejściowe dla Twojego domu

Jesteśmy firmą zajmująca sie dystrybucją drzwi. W naszym Salonie Nowych Drzwi zajmujemy się sprzedażą i montażem drzwi Parmax, Agmar, Ciosmak oraz drzwi Oknoplast. Zapraszamy wszystkich chętnych do wizyty w naszym salonie przy al. Sikorskiego 45D/4 w Rzeszowie. Nasz salon jest otwarty od poniedziału do piątku w godzinach 9:00 - 17:00, a w sobotę od 09:00 - 13:00. Jeśli nie mogą Państwo odwiedzić nas w naszym salonie, zapraszamy do kontaktu telefonicznego i umówienia się na darmową wycenę z naszym sprzedawcą.

Parmax TopDesign

Seria TopDesign

Drzwi zewnętrzne Top Design marki PARMAX to klasyka elegancji i wysoka jakość.

Pobierz katalog PDF
Parmax XFactor

Seria XFactor

Zewnętrzne drzwi drewniane z tradycyjnym oszkleniem to hit wszech czasów.

Pobierz katalog PDF
Parmax drzwi Rzeszów

Seria Basic

Drewno dębowe charakteryzuje się szlachetnością i wytrzymałością, której nie zmienia próba czasu.

Pobierz katalog PDF


CIOSMAK

Naturalne drzwi drewniane marki Ciosmak sprawdzą się w tradycyjnym wnętrzu. Ze względu na naturalny charakter oklein istnieje możliwość występowania różnych odcieni i usłojenia. 

Pobierz katalog PDF
FERDO - dystrybutor drzwi zewnętrznych Agmar w Rzeszowie

AGMAR

W naszej ofercie handlowej znjadują się drzwi wewnętrzne produkowane przez firmę Agmar. Producent stara się spełnić oczekiwania Klienta, oferując wyroby w różnych konfiguracjach.

Pobierz katalog PDF
FERDO - dystrybutor drzwi zewnętrzych Aluhaus w Rzeszowie

ALUHAUS (GRUPA OKNOPLAST)

Nasza firma posiada w ofercie produkty marki ALUHAUS, która oferuje bogaty wybór drzwi zewnętrznych, charakteryzujących się wysoką jakością i nowoczesnym wzornictwem. 

Pobierz katalog PDF
FERDO - dystrybutor drzwi zewnętrznych Mar-Tom w Rzeszowie

MARTOM

Firma MARTOM z Jędrzejowa produkuje od 1999 roku wysokiej klasy drzwi zewnętrzne, charakterysujące się ciekawym wzornictwem oraz innowacyjnymi rozwiązaniami. 

Pobierz katalog PDF
FERDO - dystrybutor drzwi zewnętrznych Wikęd w Rzeszowie

WIKĘD

Firma WIKĘD jest renomowanym i uznanym producentem stolarki okiennej i drzwiowej oraz konstrukcji aluminiowych. W swojej ofercie posiadają zarówno drzwi stalowe, jak i wykonane z PVC.

Pobierz katalog PDF
Drzwi Wiśniowski Rzeszów

WIŚNIOWSKI

Drzwi marki WIŚNIOWSKI to nowoczesne skrzydła drzwiowe z pełną możliwością personalizacji - tak, by w pełni oddawały one charakter Twojego domu. Dostępne w dwóch seriach - CREO oraz NOVA.

Seria CREO     Seria NOVA

Katalogi produktów zobaczysz w nowej karcie

tickWiadomość wysłana!

W ciągu kliku najbliższych minut jeden z naszych Ekspertów skontakuje się z Państwem telefonicznie bądź mailowo, zgodnie z danymi podanymi w formularzu.

W przypadku, gdy Państwa zgłoszenie zostało wysłane po godzinach pracy sklepu Ferdo, nasz Ekspert skontaktuje się z Państwem w najbliższym dniu roboczym.

Do czasu kontaktu ze strony sklepu Ferdo, zachęcamy się do zapoznania z naszą ofertą!