ferdo logo

Zamów bezpłatną wycenę:    +48 17 778 82 55

Drzwi zewnętrzne

Najlepsze drzwi wejściowe dla Twojego domu

Jesteśmy firmą zajmująca sie dystrybucją, sprzedażą i montażem drzwi Agmar, Ciosmak oraz drzwi Oknoplast. Zapraszamy wszystkich chętnych do wizyty w naszym salonie przy al. Sikorskiego 45D/4 w Rzeszowie. Nasz salon jest otwarty od poniedziału do piątku w godzinach 9:00 - 17:00, a w sobotę od 09:00 - 13:00. Jeśli nie mogą Państwo odwiedzić nas w naszym salonie, zapraszamy do kontaktu telefonicznego i umówienia się na darmową wycenę z naszym sprzedawcą.


CIOSMAK

Naturalne drzwi drewniane marki Ciosmak sprawdzą się w tradycyjnym wnętrzu. Ze względu na naturalny charakter oklein istnieje możliwość występowania różnych odcieni i usłojenia. 

Pobierz katalog PDF

AGMAR

W naszej ofercie handlowej znjadują się drzwi wewnętrzne produkowane przez firmę Agmar. Producent stara się spełnić oczekiwania Klienta, oferując wyroby w różnych konfiguracjach.

Pobierz katalog PDF

ALUHAUS (GRUPA OKNOPLAST)

Nasza firma posiada w ofercie produkty marki ALUHAUS, która oferuje bogaty wybór drzwi zewnętrznych, charakteryzujących się wysoką jakością i nowoczesnym wzornictwem. 

Pobierz katalog PDF

MAR-TOM

Firma MAR-TOM z Jędrzejowa produkuje od 1999 roku wysokiej klasy drzwi zewnętrzne, charakterysujące się ciekawym wzornictwem oraz innowacyjnymi rozwiązaniami. 

Pobierz katalog PDF

ERKADO

Nasza firma dysponuje bogatą ofertą handlową producenta drzwi wewnętrznych oraz wewnętrznych płytowych w technologii STANDARD i SOFT, ramiakowych STILE oraz drzwi hybrydowych TWIN - firmy ERKADO.

Pobierz katalog PDF

WIKĘD

Firma WIKĘD jest renomowanym i uznanym producentem stolarki okiennej i drzwiowej oraz konstrukcji aluminiowych. W swojej ofercie posiadają zarówno drzwi stalowe, jak i wykonane z PVC.

Pobierz katalog PDF