Promocje

Największa promocja Ferdo / Oknoplast

Ruszyła największa promocja roku! Tylko do 22 grudnia wybrane produkty Oknoplast taniej nawet o 24%! Szczegóły w salonie FedroUbezpieczenie okien w Ferdo

Zapraszamy do skorzystania z darmowego ubezpieczenia dla zakupionych okien! Każde okno zakupione i zamontowane w okresie od 1.06.2023 r. do 31.03.2024 r. jest objęte ochroną przez firmę Oknoplast jako Ubezpieczającego. Współpracujemy z renomowanym InterRisk Towarzystwem Ubezpieczeń SA Vienna Insurance Group, które udziela rocznej ochrony ubezpieczeniowej.

Darmowe ubezpieczenie zapewnia dodatkowe zabezpieczenie dla Państwa nowych okien. W razie nieprzewidzianych zdarzeń, takich jak uszkodzenia czy włamania, możecie mieć pewność, że jesteście chronieni. Polisa obejmuje zakres i okres określony w Szczególnych Warunkach Ubezpieczenia "Bezpieczne Okna", zatwierdzonych uchwałą Zarządu InterRisk TU S.A.

Jako firma FERDO, wiemy, jak ważne jest zapewnienie Państwu wysokiej jakości produktów i usług. Nasza oferta darmowego ubezpieczenia to wyraz naszego dążenia do Państwa pełnego zadowolenia i bezpieczeństwa.

Nie czekajcie! Skontaktujcie się z naszym zespołem, który z przyjemnością udzieli Państwu szczegółowych informacji na temat tej promocji. Cieszcie się spokojem i ochroną dla swoich zakupionych okien. Dziękujemy za zaufanie i z niecierpliwością czekamy na Państwa zamówienia.


Otrzymaj 40% dofinansowania na wymianę okien w ramach programu Czyste Powietrze 3.0

tickWiadomość wysłana!

W ciągu kliku najbliższych minut jeden z naszych Ekspertów skontakuje się z Państwem telefonicznie bądź mailowo, zgodnie z danymi podanymi w formularzu.

W przypadku, gdy Państwa zgłoszenie zostało wysłane po godzinach pracy sklepu Ferdo, nasz Ekspert skontaktuje się z Państwem w najbliższym dniu roboczym.

Do czasu kontaktu ze strony sklepu Ferdo, zachęcamy się do zapoznania z naszą ofertą!