O firmie

Nasze rozwiązania dla Twojego domu

Od 2006 roku oferuje najwyższej jakości produkty stolarki okiennej na rynku podkarpackim. Dzięki fachowemu i zaangażowanemu zespołowi pracowników nasza firma zdobyła mocną pozycję w branży, potwierdzoną autoryzowanym partnerstwem z najlepszymi firmami w Polsce. Odważne decyzje inwestycyjne i marketingowe pozwoliły nam zbudować mocną markę popartą wysoką jakością sprzedawanych produktów oraz ich montaż. Nasz zespół czeka zawsze w gotowości aby pomoć w doborze najlepszych produktów i usług.
Sprzedaż i doradztwo

Sprzedaż i doradztwo

Nasi specjaliści podpowiedzą i doradzą odpowiednie rozwiązanie dla Twojego domu

Profesjonalny montaż

Profesjonalny montaż

Zapewniamy montaż zakupionych w naszym sklepie okien, drzwi, rolet oraz bram

Usługi serwisowe

Usługi serwisowe

Oferujemy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny dla każdego rodzaju okien i drzwi

Spełnimy każde oczekiwania

Nasi doświadczeni doradzcy pomogą dobrać optymalne rozwiązanie dla Twojego domu lub mieszkania. Sprawdź, co sądzą o nas nasi klienci!

W Ferdo zamówiliśmy drzwi, bramę, okna i rolety. Jest to jedna z najlepszych firm, z jakimi mieliśmy do czynienia podczas budowy domu. Największa w tym zasługa pana Michała - profesjonalista w każdym calu, który ustawia wysoko poprzeczkę dla innych sprzedawców. Konkretny, rzetelny, pomocny. Ekipa montażowa kulturalna i zorganizowana. Polecam tę firmę za wysoką jakość obsługi na poziomie niespotykanym zbyt często w Rzeszowie.