O firmie

Nasze rozwiązania dla Twojego domu

Od 2006 roku oferuje najwyższej jakości produkty stolarki okiennej na rynku podkarpackim. Dzięki fachowemu i zaangażowanemu zespołowi pracowników nasza firma zdobyła mocną pozycję w branży, potwierdzoną autoryzowanym partnerstwem z najlepszymi firmami w Polsce. Odważne decyzje inwestycyjne i marketingowe pozwoliły nam zbudować mocną markę popartą wysoką jakością sprzedawanych produktów oraz ich montaż. Nasz zespół czeka zawsze w gotowości aby pomoć w doborze najlepszych produktów i usług.
Sprzedaż i doradztwo

Sprzedaż i doradztwo

Nasi specjaliści podpowiedzą i doradzą odpowiednie rozwiązanie dla Twojego domu

Profesjonalny montaż

Profesjonalny montaż

Zapewniamy montaż zakupionych w naszym sklepie okien, drzwi, rolet oraz bram

Usługi serwisowe

Usługi serwisowe

Oferujemy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny dla każdego rodzaju okien i drzwi

Dlaczego warto wybrać Ferdo?

Profesjonalizm w montażu okien to nie tylko kwestia precyzyjnego osadzenia okna w otworze, ale również całościowe podejście do procesu montażu, które zapewnia optymalną funkcjonalność, bezpieczeństwo i trwałość okien. Oto kilka kluczowych aspektów profesjonalizmu w montażu okien:

Wiedza i doświadczenie

Montaż okien wymaga znajomości różnych technik i specyfikacji produktu. Profesjonalny montażysta zna różne typy okien i wie, jakie techniki montażu zastosować w zależności od sytuacji.

Używanie odpowiednich narzędzi

Do montażu okien potrzebne są specjalne narzędzia. Profesjonalizm polega na używaniu odpowiednich narzędzi, które zapewniają precyzyjność i bezpieczeństwo pracy.

Uwzględnienie izolacji

Aby zapewnić odpowiednią izolację termiczną i akustyczną, konieczne jest właściwe uszczelnienie i izolacja miejsca montażu.

Znajomość przepisów budowlanych

Profesjonalny montażysta zna lokalne przepisy i standardy dotyczące montażu okien, co zapewnia zgodność z obowiązującymi normami.

Dbałość o detale

Profesjonalizm w montażu okien objawia się również dbałością o estetykę i drobne detale, takie jak wykończenie, uszczelki czy listwy.

Gwarancja i serwis

Profesjonalne firmy montażowe oferują gwarancję na wykonane prace i są dostępne w przypadku ewentualnych problemów czy konieczności napraw w przyszłości.

Szkolenia i certyfikaty

Profesjonalne firmy często inwestują w szkolenia swoich pracowników i posiadają odpowiednie certyfikaty potwierdzające ich umiejętności.

W skrócie, profesjonalizm w montażu okien to połączenie wiedzy, umiejętności, doświadczenia i dbałości o detale, które razem zapewniają optymalne osadzenie okna i jego długą żywotność.

Dzielimy sie opiniami naszych klientów, którzy już maja nasze produkty w swoich domach!

Mogę polecić firmę Ferdo. Stolarka okienna została przygotowana oraz zamontowana zgodnie z umową oraz naszymi oczekiwaniami. Terminowość również można pochwalić. Same okna jak i materiały montażowe są wysokiej jakości.

J.K.
opinia z wizytówki Google

Zdecydowanie polecamy firmę Ferdo. Doradztwo bardzo fachowe. Okna zamontowane w ekspresowym tempie z zachowaniem pełnej czystości i profesjonalizmu. Doradztwo i montaż na najwyższym poziomie. Dziękujemy za współpracę. 10/10 :)

Piotr Cyrnek
opinia z wizytówki Google

Firma Ferdo to w 100% Rzetelna i solidna firma! Do zakupu przekonała Nas jakość okien, ale przede wszystkim profesjonalna obsługa Pana Michała, który wszystko tłumaczy, doradza i jest w stałym kontakcie z klientem, również po zakupie okien o każdej porze można na niego liczyć. Zawsze odpowie na każde pytanie. Nie obawialiśmy się fuszerki montażowej i tak też zostało. Montażyści w pełni profesjonalni, jednym słowem wiedzą co robią. Polecam!

Agnieszka Miśtak
opinia z wizytówki Google

Polecam FERDO. To absolutnie pierwsza liga. Obsługa przedsprzedażowa ale i powykonawcza jest u nich na wysokim poziomie. Na żadnym z etapów współpracy nie mieliśmy poczucia, że dokonaliśmy złego wyboru. Wręcz przeciwnie. Przed współpracą zrobiliśmy porównanie z kilkoma innymi firmami. Oferta FERDO nie była najdroższa ale na pewno najkorzystniejsza jakościowo. Parametry okien spośród innych FERDO oferowało najlepsze. Ponadto w standardzie dostaliśmy szczelny montaż z 10 letnią gwarancją. Polecam FERDO.

Mariusz Pistor
opinia z wizytówki Google